FORGOT YOUR DETAILS?

VYTVOR ÚČET

SPECTAR

SPECTAR ­ Special Combat Tactical Response je integrovaný bojový systém, zahŕňajúci celé spektrum bojového výcviku a prípravy. Bojový systém vytvorený profesionálmi z oblasti bojových umení, špeciálnych vojenských a policajných operácií, osobnej ochrany… SPECTAR nie je šport!

  • Jedná sa o intenzívny fyzický a psychologický tréning a prípravu na boj tak, aby ste boli schopní flexibilne reagovať na akúkoľvek situáciu zodpovedajúcim spôsobom.
  • Vysoko špecializovaný tréning nielen pre profesionálov z radov ozbrojených zložiek a osobnej ochrany, ale aj bežných ľudí, zohľadňujúc všetky špecifiká a rozdiely jednotlivých postupov a situácií, v ktorých sa môžete ocitnúť.

Je jedno, či ste profesionál, zástanca tradičných bojových umení, kick boxu, MMA…alebo ste len úplný začiatočník,… tréning SPECTAR Vám poskytne štrukturálny rámec na vhodné použitie Vaších bojových zručností v extrémnom strese (pod tlakom, akým reálny boj skutočne je) v konkrétnom prostredí, situácii a čase. Prežiť a vyhrať nie je o štýle….ale o realite!

TOP