FORGOT YOUR DETAILS?

VYTVOR ÚČET

SPECTAR

SPECTAR  (Special Combat Tactical Response) - Bojový systém vytvorený profesionálmi z oblasti bojových umení, špeciálnych vojenských a policajných operácií, osobnej ochrany.
Vychádza primárne z juhočínskych systémov boja a bojových umení juhovýchodnej Ázie.
Bojový systém zbavený nánosu nefunkčných a neefektívnych techník, pohybov
a postupov.
Tvorcovia kládli dôraz na maximálnu funkčnosť a efektivitu, opierajúc sa o vedecké poznatky z odboru medicíny, biomechaniky, kineziológie, fyziky, psychológie...
Žiadne neefektívne pohyby, ale boj na reálne vzdialenosti, s reálnou intenzitou, ktorý vás naučí v prípade konfliktnej situácie adekvátne reagovať.

SPECTAR nie je šport!

  • Jedná sa o intenzívny fyzický a psychologický tréning a prípravu na boj tak, aby ste boli schopní flexibilne reagovať na akúkoľvek situáciu zodpovedajúcim spôsobom.
  • Vysoko špecializovaný tréning zohľadňujúci všetky špecifiká a rozdiely jednotlivých postupov a situácií, v ktorých sa môžete ocitnúť.

Je jedno, či ste profesionál, zástanca tradičných bojových umení, kick boxu, MMA …, alebo ste len úplný začiatočník, tréning SPECTAR Vám poskytne štrukturálny rámec na vhodné použitie Vaších bojových zručností v extrémnom strese (pod tlakom, akým reálny boj skutočne je) v konkrétnom prostredí, situácii a čase.

TOP
Menu