FORGOT YOUR DETAILS?

VYTVOR ÚČET

Combat Skills

Program ideálny pre začiatočníkov, ale aj všetkých záujemcov o bojové umenie, ktorí chcú zlepšiť svoje bojové zručnosti, kondíciu, ako aj získať zdravú sebadôveru a sebaúctu.

 • Zlepšenie kondície, koordinácie, pohybu, techniky, rýchlosti a výbušnosti
 • Tréning v duchu  Skills & Drills
 • Program určený všetkým, ktorí chcú svoje zručnosti posunúť na vyšší level

Znie to zaujímavo?

Počkaj, kým si cvičenie naozaj vyskúšaš!
Program Combat Skills poskytuje to najlepšie z časti všetkých tradičných drills & skills cvičení bojových umení.

Čo tréningom v programe Combat Skills získaš?

Rozvoj a obnova vlastných schopností a zdravia!

Tréning nielen rozvíja tvoje bojové zručnosti, ale hlavne schopnosť aplikovať “celú tvoju osobnosť” do všetkých činností a oblastí tvojho života.

Pri budovaní lepšej verzie seba samého budeš viac fit, budeš vyzerať dobre, cítiť sa dobre, odbúraš stres a naučíš sa ľahšie zvládať záťažové situácie.

V rámci tréningov Combat Skills ide o spojenie základných techník (údery, kopy, držania a páky) do dynamických kombinácií a drilov, ktorých tréning zlepší tvoju kondíciu, celkovú koordináciu, schopnosť sústrediť sa a samozrejme dynamické zvládnutie bojových techník.

Tréning Combat Skills:

 • Prebudí tvoje svaly - keď sa budú musieť dať do práce, tak niečo vydržia.
 • Zdokonalí tvoje bojové techniky - opakovaním bojových pohybov (udieranie, kopanie ...) a ich kombinácií sa v nich zdokonalíš. Opakovanie je matkou všetkých zručností!
 • Zvýši tvoju mentálnu odolnosť - cvičenie bojových pohybov je mimoriadne vyčerpávajúce. Vyžaduje si to duševnú silu, aby si tvrdo pracoval počas celých sérií, ale keď ide do tuhého, naučíš sa to zvládnuť. Ak vydržíš tvrdo pracovať na tréningoch, vybuduješ si mentálnu odolnosť, ktorá ti pomôže pracovať aj v inými oblastiach tvojho života.
 • Zdokonalí tvoju schopnosť sústrediť sa - naučíš sa byť „tu a teraz“. Žiadne „snívanie“! Byť duchom prítomný a sústredený...schopnosť, ktorú oceníš v práci, v škole,...
 • Zlepší tvoju koordináciu - každý vynikajúci športovec, alebo majster bojových umení, dokonale ovláda svoje telo a pohyby. Cvičenie skills & drills zlepšuje tieto schopnosti.
 • Rozvinie „timing“ a presnosť - cvičenie skills & drills ťa naučí, kedy a ako najefektívnejšie využívať tvoje techniky. Triafať tvoje údery a kopy na správnom mieste a v správnom čase. Ovládaš svoje techniky.... Ovládaš seba!
 • Zvýši tvoju silu - fyzickú aj mentálnu! Drilovanie techník zvyšuje nielen silu tvojich svalov, ale aj sebadôveru.
 • Zlepší tvoju výdrž - pri tvrdej aeróbnej práci tvoje telo spevnie a zosilnie a ty budeš bez problémov zvládať záťaž.
 • Zlepší tvoju rovnováhu - rovnováha v našom poňatí je „správne postavenie/držanie tela“. Čím viac budeš drilovať správny postoj a správnu techniku, tým lepšia bude tvoja rovnováha. To zlepší tvoj výkon vo všetkých oblastiach, nielen v bojových umeniach.

Neváhaj a začni na sebe pracovať! Uvidíme sa na tréningu!

Copyright © 2022 Spectaracademy.net  

    All rights reserved.

SPECTAR ACADEMY
Školiace a tréningové centrum

email: info@spectaracademy.net
Tel.: +421 (0)908 260 424

TOP
Menu